top of page
Totality

Kontaktinformasjon

Kundesenter: 400 200 77

support@totality.no

Mandag-fredag 08:00-16:00

Ansatte i administrasjonen (bilder kommer)

Frode Svendsen

Leder forretningsutvikling

E-post: frode@totality.no

Tlf: 915 15 505

Nina Rochstad

Innkjøp- og miljøansvarlig

E-post: nina@totality.no

Tlf: 901 45 561

Denis Kroutikhine

Avdelingsleder

E-post: denis@totality.no

Tlf: 401 68 278

Jerry Friis

Avdelingsleder Østfold

E-post: jerry@totality.no

Tlf: 401 98 630

Tom Songe-Møller

Kvalitetsansvarlig

E-post: tom@totality.no

Tlf: 901 20 800

Anastasija Naidenko

Teamleder Sør og Øst

E-post: anastasija@totality.no

Tlf: 401 68 276

Tove Iren Sæther

HR-sjef

E-post: tove@totality.no

Tlf: 401 68 277

Renata Pospiech

Teamleder Oslo

E-post: renata@totality.no

Tlf: 488 95 323

Jelena Druteikiene

Teamleder Vestlandet

E-post: jelena@totality.no

Tlf: 939 92 917

Petter Songe-Møller

Daglig leder

E-post: petter@totality.no

Tlf: 959 32 322

Ineta Kapilioraite

HR medarbeider

E-post: ineta@totality.no

Tlf: 462 62 135

Ta kontakt for et uforpliktende tilbud

bottom of page